Artgranit > Produkty > Granit > Kamień murowy z granitu > Okładziny muru z granitu – łupanka / boniówka
  • Okładziny muru z granitu
  • GB_001_GRANIT_BONIA_-_LUPANKA_1_4x3-2.jpg

Okładziny muru z granitu – łupanka / boniówka

SKU: GB011 Kategorie: ,
494.00 (brutto: 607.62 zł)
494.00 (brutto: 607.62 zł)

Opis

Opis

Okładziny muru granitowe

 

Bonia to kamienna płytka o kształcie prostokąta lub kwadratu, gdzie wierzchnia warstwa jest wypukła o strukturze surowo- łupanej i jest odbita na co najmniej 2 cm. Powierzchnie boczne, dolne i górne mają strukturę ciętą. Tylna część jest cięta lub surowo – łupana. Nawierzchnie pokryte boniówką uzyskują wygląd ściany z litego kamienia. Boniówka jest wykorzystywana wewnątrz budynków, a także na fasadach. Produkt wykonuje się poprzez ręczne odbijanie każdej płytki specjalnie przeznaczonym do tego odbijakiem. Nadaje on nieregularną fakturę zbliżoną w wyglądzie do naturalnej skały. Duże formaty boniówki granitowej świetnie prezentują się na ścianie o charakterze monumentalnym. Można boniować również masywne elementy, w tym stopnie, schody, filary i nadproża.

 

Polecamy sprawdzić również kamień ogrodowy z granitu i palisady granitowe, dostępne w naszej ofercie!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

, , ,

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.