Artgranit > Produkty > Granit > Oporniki granitowe > Opornik granitowy obrabiany

Opornik granitowy obrabiany

SKU: GWC001 Kategorie: ,
Wyczyść
46.00 (brutto: 56.58 zł)
46.00 (brutto: 56.58 zł)

Opis

Opis

Opornik z granitu obrabiany

 

 

Oporniki granitowe pełnią rolę obrzeży. To idealny materiał do wykończenia powierzchni wykonanych z kostki granitowej. Oporniki granitowe obrabiane, dzięki doskonałym parametrom technicznym są wysoce wytrzymałe na uderzenia, dając równocześnie gwarancję trwałej izolacji wilgociowej wody. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed rozsuwaniem się ścieżek, dróg oraz elementów chodnika.

 

Dopłata za cięcie na połowę – 5 zł / mb.

 

 

Sprawdźcie również palisady granitowe oraz kamień ogrodowy z granitu!

 

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Długość (cm)

,

Głębokość/Wysokość (cm)

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Struktura

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • Zarejestruj się
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.