Artgranit > Produkty > Granit > Oporniki granitowe > Opornik granitowy surowo-łupany
  • opornik granitowy surowo łupany
  • GW006A_OPORNIK_GRANITOWY_SUROWO_LUPANY_8-12X16-20X60-100CM_(3)
  • GM003A_10x20x40_szaro-zoltawy_(3)

Opornik granitowy surowo-łupany

SKU: GWSL002 Kategorie: ,
57.50 (brutto: 70.73 zł)
57.50 (brutto: 70.73 zł)

Opis

Opis

Wysokiej jakości opornik granitowy łupany

Oporniki granitowe pełnią rolę obrzeży. To idealny materiał do wykończenia powierzchni wykonanych z kostki granitowej. Opornik granitowy surowo łupany, dzięki doskonałym parametrom technicznym jest wysoce wytrzymały na uderzenia, dając równocześnie gwarancję trwałej izolacji wilgociowej wody. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed rozsuwaniem się ścieżek, dróg oraz elementów chodnika.

 

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

,

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.