Artgranit > Produkty > Otoczaki > Otoczak szaro-brązowy
  • otoczak szaro-brązowy

Otoczak szaro-brązowy

SKU: OT004-SZ-BR Kategoria:
656.50 (brutto: 807.50 zł)
656.50 (brutto: 807.50 zł)

Opis

Opis

Szaro-brązowy otoczak

Otoczaki są to kamienie o mniej lub bardziej zaokrąglonym kształcie, przybliżonym do kulistego lub owalne. Powstają na skutek obtaczania. Kształt kulisty jest bardzo trudny do uzyskania, ponieważ jest możliwy do osiągnięcia w przypadku, gdy okruchy mają jednakową odporność na ścieranie we wszystkich miejscach i wszystkich kierunkach. Otoczak szaro-brązowy występuje również w innej kolorystyce. Najczęściej można go spotkać w łożyskach potoków górskich.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Polecamy sprawdzić również łupki i kruszywo mineralne dostępne w naszej ofercie!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.