Artgranit > Produkty > Otoczaki > Otoczak zielony
  • otoczak zielony

Otoczak zielony

SKU: OT007-ZIEL Kategoria:
1333.80 (brutto: 1640.57 zł)
1333.80 (brutto: 1640.57 zł)

Opis

Opis

Otoczak zielony – trwały i stylowo wyglądający kamień


Ciemnozielony kamień o mniej lub bardziej zaokrąglonym kształcie, przybliżonym do kulistego lub owalnego. Powstaje na skutek obtaczania. Kształt kulisty jest bardzo trudny do uzyskania, ponieważ jest możliwy do osiągnięcia w przypadku, gdy okruchy mają jednakową odporność na ścieranie we wszystkich miejscach i wszystkich kierunkach. Otoczaki występują w różnorodnej kolorystyce, najczęściej można je spotkać w łożyskach potoków górskich. Oferowany przez nas otoczak zielony doskonale sprawdzi się jako oryginalna dekoracja ogrodowa.

Polecamy sprawdzić także szare otoczaki, które są dostępne w naszej ofercie.


Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).


* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.