Artgranit > Produkty > Granit > Palisady granitowe > Palisady granitowe cięte
  • palisady granitowe cięte

Palisady granitowe cięte

SKU: GPD-CT-001 Kategorie: ,
1490.00 (brutto: 1832.70 zł)
1490.00 (brutto: 1832.70 zł)

Opis

Opis

Palisady granitowe cięte – niezwykle trwałe i stylowe

 

Oferowane przez nas cięte palisady granitowe cechują się twardością, wytrzymałością, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom są doskonałą dekoracją do ogrodu. Palisady granitowe cięte wykorzystać można jako ogrodzenia, rozgraniczenia trawników oraz ścieżek.

Polecamy sprawdzić także palisady granitowe piaskowane, które jest dostępne w naszej ofercie.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Grubość / Szerokość / Długość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.