Artgranit > Produkty > Granit > Palisady granitowe > Palisady granitowe obrabiane
  • palisady granitowe obrabiane

Palisady granitowe obrabiane

SKU: GPD-OB-004 Kategorie: ,
252.00 (brutto: 309.96 zł)
252.00 (brutto: 309.96 zł)

Opis

Opis

Palisady granitowe obrabiane – niezwykle trwały i stylowy materiał

 

Oferowane przez nas palisady z granitu obrabiane cechują się twardością, wytrzymałością, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom są doskonałą dekoracją do ogrodu. Palisady granitowe obrabiane wykorzystać można jako ogrodzenia, rozgraniczenia trawników oraz ścieżek.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy sprawdzić także oryginalnie wyglądające oporniki granitowe, które są dostępne w ofercie naszej firmy.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.