Artgranit > Produkty > Granit > Palisady granitowe > Palisady granitowe surowo-łupane czerwonawe
  • Palisady granitowe surowo-łupane czerwonawe

Palisady granitowe surowo-łupane czerwonawe

SKU: GPD-SL-008-CZ Kategorie: ,
Wyczyść
12.00 (brutto: 14.76 zł)
12.00 (brutto: 14.76 zł)

Opis

Opis

Palisady granitowe surowo-łupane czerwonawe – stylowe i trwałePalisady granitowe czerwonawe cechują się twardością, wytrzymałością, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom są doskonałą dekoracją do ogrodu. Palisady granitowe surowo-łupane czerwonawe wykorzystać można jako ogrodzenia, rozgraniczenia trawników oraz ścieżek.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Polecamy sprawdzić także palisady granitowe cięte, które są dostępne w naszym asortymencie

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

1. Grubość / Szerokość (cm)

2. Długość (cm)

, , ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • Zarejestruj się
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.