Artgranit > Produkty > Granit > Palisady granitowe > Palisady granitowe surowo-łupane czerwonawe
  • Palisady granitowe surowo-łupane czerwonawe

Palisady granitowe surowo-łupane czerwonawe

SKU: GPD-SL-008-CZ Kategorie: ,
15.60 (brutto: 19.19 zł)
15.60 (brutto: 19.19 zł)

Opis

Opis


Stylowe palisady granitowe czerwonawe

Palisady granitowe czerwonawe cechują się twardością, wytrzymałością oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne i na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom są doskonałą dekoracją do ogrodu. Surowo łupane palisady granitowe wykorzystać można jako ogrodzenia, rozgraniczenia trawników oraz ścieżek.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Polecamy sprawdzić także palisady granitowe cięte, które są dostępne w naszym asortymencie.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

1. Grubość / Szerokość (cm)

2. Długość (cm)

, , ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.