Artgranit > Produkty > Granit > Palisady granitowe > Palisady granitowe surowo-łupane żółtawe
  • GD002A_zoltawe_10X10X20_1

Palisady granitowe surowo-łupane żółtawe

SKU: GPD-SL-006-Z Kategorie: ,
8.90 (brutto: 10.95 zł)
8.90 (brutto: 10.95 zł)

Opis

Opis

Palisady granitowe surowo – łupane żółtawe cechują się twardością, wytrzymałością, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom są doskonałą dekoracją do ogrodu. Wykorzystać je można jako ogrodzenia, rozgraniczenia trawników oraz ścieżek.

 

Zalety palisady granitowej surowo – łupanej żółtawej

 

Granit to jeden z najtrwalszych i najbardziej odpornych na ścieranie materiałów naturalnych. Jego twardość sprawia, że żółtawe palisady granitowe surowo – łupane są nie tylko estetyczne, ale również długotrwałe. Granit jest również niewrażliwy na działanie promieniowania UV, co oznacza, że nie blaknie i nie traci swojego koloru z upływem czasu. Ponadto, granit jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu, co sprawia, że palisady granitowe surowo – łupane żółtawe są praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki tym zaletom, palisady granitowe stanowią inwestycję na wiele lat, gwarantując trwałość i piękno ogrodu. Sprawdź również oporniki granitowe dostępne w naszej ofercie! Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T). * Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

1. Grubość / Szerokość (cm)

2. Długość (cm)

, , ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.