Artgranit > Produkty > Kruszywo > Kruszywo ogrodowe > Piasek granitowy
  • piasek granitowy

Piasek granitowy

SKU: KR006 Kategorie: ,
49.00 (brutto: 60.27 zł)
49.00 (brutto: 60.27 zł)

Opis

Opis

Do czego służy piasek granitowy?

 

Piasek granitowy inaczej miał wykorzystywany jest do klinowania wybrukowanych powierzchni. Doskonale współgra z barwą kostki granitowej. Z 1T piasku granitowego można zaklinować ok. 60 m² wybrukowanej powierzchni – w zależności od wielkości szczelin. Oprócz produktów standardowych, na specjalne życzenie Klienta dostarczamy kruszywa w innych frakcjach oraz gamie kolorystycznej.

 

Polecamy sprawdzić również grys ciemny i grys jasny, dostępne w naszej ofercie!

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Frakcja (mm)

Sposób pakowania

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.