Artgranit > Produkty > Granit > Płyty granitowe > Płytki tarasowe nieregularne-poligonalne o wym ok. 40-140×40-140
  • płytki tarasowe nieregularne

Płytki tarasowe nieregularne-poligonalne o wym ok. 40-140×40-140

SKU: GP004 Kategorie: ,
130.00 (brutto: 159.90 zł)
130.00 (brutto: 159.90 zł)

Opis

Opis

Płytki tarasowe nieregularne – doskonałe to tworzenia posadzek zewnętrznych

 

Poligonalne płytki tarasowe idealnie pasują na posadzki zewnętrzne, głównie w formie ścieżek, tarasów oraz wystrój ogrodu. W odróżnieniu od płyt posadzkowych, płyty poligonalne charakteryzują się surowo-łupanymi bokami o powierzchni w kształcie romboidalnym i wielokątnym. Strukturę licową wykonuje się przeważnie w teksturze: groszkowanej, piaskowanej i płomieniowanej. Nieregularny kształt płytek pozwala na stworzenie unikalnych wzorów. Powierzchnie pokryte płytkami poligonalnymi zyskują efekt nieregularnych puzzli.

 

Powierzchnia piaskowana – płytki tarasowe nieregularne posiadają powierzchnię o wyrównanej, szorstkiej fakturze. Posiada drobne, gęsto rozrzucone nakłucia, powstałe na skutek uderzania strumienia piasku przy wykorzystaniu piaskownicy.

 

Powierzchnia płomieniowana – stopień chropowatości jest zależny od rozmiaru ziaren z widocznymi zmianami na powierzchni ziaren kwarcu, które sa następstwem działania temperatury i płomienia (łuszczenie poprzez płomieniowanie). Wygląd takiej faktury jest porównywalny do naturalnego przełomu.

 

Możliwość zamówienia jest zależna od stanu magazynowego.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Polecamy sprawdzić także płyty z kamienia polnego, które są dostępne w naszej ofercie.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Grubość (cm)

, , , , ,

Struktura

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.