Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Płyty z piaskowca > Płyty elewacyjne z piaskowca
  • płyty elewacyjne z piaskowca
  • PP011A_PLYTY_OGRODOWE_Z_PIASKOWCA_SUROWO-LUPANE_4x3.jpg
  • PP004A_Poligonalne_plyty_ogrodowe_z_piaskowca_jasno-zoltawe_surowo-ciete_ok._3-8×10-60×10-70_4x3.jpg

Płyty elewacyjne z piaskowca

SKU: PP004 Kategorie: ,
128.70 (brutto: 158.30 zł)
128.70 (brutto: 158.30 zł)

Opis

Opis

Elewacja z piaskowca – postaw na wysoką jakość

 

Piaskowiec jest średnioziarnistą, zwięzłą skałą osadową, która powstała w wyniku scementowania ziaren kwarcu, miki, skaleni a także z okruchów innych skał i minerałów za sprawą spoiwa ilastego, wapiennego, krzemionkowego lub żelazistego. Płyty elewacyjne z piaskowca są stosunkowo miękkie i proste w obróbce, w szczególności gdy dokonujemy jej tuż po wydobyciu. Po wyschnięciu piaskowiec staje się twardy. Te cechy powodują, że piaskowiec jest stosowany w budownictwie od wieków. Materiał ten występuje w różnych barwach – od bieli, po żółć, szarość i czerwień. Płyty z piaskowca elewacyjne można stosować jako posadzka zewnętrzna, wewnętrzna ale także jako płyty elewacyjne.

Polecamy sprawdzić także płyty poligonalne z granitu, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.