Artgranit > Produkty > Granit > Płyty granitowe > Płyty granitowe piaskowane, płomieniowane
  • granit płomieniowany

Płyty granitowe piaskowane, płomieniowane

SKU: GP001 Kategorie: ,
Wyczyść
39.00 (brutto: 47.97 zł)
39.00 (brutto: 47.97 zł)

Opis

Opis

Granit płomieniowany – Strzegom

Płyty granitowe płomieniowane obcinane można stosować jako posadzkę zewnętrzną, wewnętrzną, ale także jako płyty elewacyjne. Uzyskuje się je poprzez obróbkę mechaniczną i termiczną. Płyty granitowe posiadają różne faktury w zależności od rodzaju ich obróbki.

Powierzchnia piaskowana – powierzchnia o wyrównanej, szorstkiej fakturze. Posiada drobne, gęsto rozrzucone nakłucia, powstałe na skutek uderzania strumienia piasku przy wykorzystaniu piaskownicy.

Powierzchnia płomieniowana (granit płomieniowany) – stopień chropowatości jest zależny od rozmiaru ziaren z widocznymi zmianami na powierzchni ziaren kwarcu, które są następstwem działania temperatury i płomienia (łuszczenie poprzez płomieniowanie). Wygląd takiej faktury jest porównywalny do naturalnego przełomu.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Sprawdź także schody granitowe i kamień ogrodowy z granitu.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • Zarejestruj się
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.