Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Kamień polny-cięty > Płyty kamienne z kamienia polnego
  • pp-1_pociety_granit_bromberg_resize

Płyty kamienne z kamienia polnego

682.50 (brutto: 839.48 zł)
682,5 (brutto: 839.48 zł)

Opis

Opis

 

 

 

Płyty z kamienia polnego na schody i taras

Kamień polny płyta posiada niepowtarzalny charakter struktury. Jest piękny i stylowy, a co najważniejsze cechuje się dużą wytrzymałością. Oryginalny wzór każdego plastra sprawia, że można skomponować unikatowy wystrój, jakiego nikt inny nie będzie miał.

Wysokiej jakości kamień polny – płyta

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko płyty kamienne z kamienia polnego, które idealnie sprawdzą się na schody lub taras, ale również płyty granitowe chodnikowe oraz płyty z piaskowca. Sprawdźcie sami!

Zapytaj o dostępność produktu!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.