Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Płyty z piaskowca > Płyty ogrodowe z piaskowca
  • Płyty ogrodowe z piaskowca
  • PP012A_Plytki_nieregularne_po_pile_z_piaskowca_czerwonego_gr_2-10_cm_4-2.jpg
  • PP009A_PLYTY_OGRODOWE_Z_PIASKOWCA_SUROWO-CIETE_4x3.jpg
  • PP013A_Plyty_poprodukcyjne_z_szarego_piaskowca_2-2.jpg

Płyty ogrodowe z piaskowca

SKU: PP005 Kategorie: ,
65.00 (brutto: 79.95 zł)
65.00 (brutto: 79.95 zł)

Opis

Opis

Płyty z piaskowca do ogrodu

 

Piaskowiec jest średnioziarnistą, zwięzłą skałą osadową, która powstała w wyniku scementowania ziaren kwarcu, miki, skaleni a także z okruchów innych skał i minerałów za sprawą spoiwa ilastego, wapiennego, krzemionkowego lub żelazistego. Piaskowce są stosunkowo miękkie i proste w obróbce, w szczególności gdy dokonujemy jej tuż po wydobyciu. Po wyschnięciu piaskowiec staje się twardy. Te cechy powodują, że piaskowiec jest stosowany w budownictwie od wieków. Materiał ten występuje w różnych barwach – od bieli, po żółć, szarość i czerwień. Płyty ogrodowe z piaskowca można stosować jako posadzka zewnętrzna, wewnętrzna ale także jako płyty elewacyjne.

Polecamy sprawdzić również kamień murowy z piaskowca i kamień ogrodowy piaskowiec, dostępne w naszej ofercie.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.