Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Płyty z piaskowca > Płyty z piaskowca cięte czerwone
  • piaskowiec czerwony
  • PP003_Piaskowiec_czerwony_kolorystyka_2-2.jpg
  • PP003_Piaskowiec_czerwony_kolorystyka_2-1.jpg
  • PP003_Piaskowiec_czerwony_kolorystyka_3-2.jpg

Płyty z piaskowca cięte czerwone

SKU: PP003-C-CZ Kategorie: ,
273.00 (brutto: 335.79 zł)
273.00 (brutto: 335.79 zł)

Opis

Opis

Piaskowiec czerwony płyty cięte

Piaskowiec jest średnioziarnistą, zwięzłą skałą osadową, która powstała w wyniku scementowania ziaren kwarcu, miki, skaleni, a także z okruchów innych skał i minerałów za sprawą spoiwa ilastego, wapiennego, krzemionkowego lub żelazistego. Piaskowce są stosunkowo miękkie i proste w obróbce, w szczególności, gdy dokonujemy jej tuż po wydobyciu. Po wyschnięciu piaskowiec staje się twardy. Te cechy powodują, że piaskowiec czerwony jest stosowany w budownictwie od wieków. Materiał ten występuje w różnych barwach – od bieli, po żółć, szarość i czerwień. Płyty z piaskowca czerwone można stosować jako posadzka zewnętrzna, wewnętrzna ale także jako płyty elewacyjne.

Sprawdź także naszą ofertę na kamienie murowe z piaskowca.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.