Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Schody z piaskowca > Podstopnie z piaskowca gr. 2 cm

Podstopnie z piaskowca gr. 2 cm

SKU: PT001 Kategoria:
Wyczyść
300.00 (brutto: 369.00 zł)
300.00 (brutto: 369.00 zł)

Opis

Opis

Podstopnice z piaskowca

 

 

Podstopnie z piaskowca stosowane są jako okładzina schodów i nakłada się je na przednią część stopnia. Wymiar podstopni należy dostosować do formatu schodów. Istnieje możliwość wykonania wybranej struktury powierzchni zgodnie z potrzebami klienta.

 

 

Sprawdźcie również inne produkty na schody z piaskowca dostępne w naszej ofercie!

 

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

, ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • Zarejestruj się
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.