Artgranit > Produkty > Granit > Kamień ogrodowy z granitu > Poligonalne płyty ogrodowe z granitu
  • płyty poligonalne z granitu

Poligonalne płyty ogrodowe z granitu

SKU: GG004 Kategorie: ,
377.00 (brutto: 463.71 zł)
377.00 (brutto: 463.71 zł)

Opis

Opis

Płyty granitowe: ogrodowe, poligonalne

 

Płyty poligonalne idealnie sprawdzają się jako posadzki zewnętrzne, w szczególności wykorzystywane są do wykładania ścieżek, alejek i tarasów. Od płyt posadzkowych wyróżnia je to, że posiadają boki surowo-łupane, a ich powierzchnia ma kształt wielokąta romboidalnego. Posadzki z granitu zapewniają utrzymanie swoich walorów estetycznych na długie lata. Granit zachowuje niezmienny wygląd, jego faktura i kolor nie wycierają się z biegiem lat. Realizujemy każde zamówienie klienta.

 

Polecamy sprawdzić również płyty granitowe i krawężniki granitowe, dostępne w naszej ofercie.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.