Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Galanteria ogrodowa z piaskowca > Galanteria ogrodowa > Rzeźba niedźwiedź II
  • niedźwiedź z kamienia

Rzeźba niedźwiedź II

Opis

Opis

Niedźwiedź z piaskowca – rzeźba dekoracyjna

 

Kamienna rzeźba niedźwiedzia to unikalny produkt dekoracyjny, który wykonany jest z wysokiej jakości piaskowca. Przedstawia ono naturalny wizerunek niedźwiedzia i jest idealnym dodatkiem do ogrodów, tarasów i balkonów. Rzeźba niedźwiedzia z piaskowca to trwały i odporny na warunki atmosferyczne produkt, który będzie służyć jako piękna ozdoba przez lata.
 

Sprawdź również inne piaskowce z naszego sklepu, które możesz wykorzystać do wystroju ogrodu!
 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.