Producent granitu | ArtGranit > Produkty > Łupki > Łupek szarogłazowy > Schody
  • lj_009a_schody

Schody

SKU: LJ002 Categories: ,
2119.00 (brutto: 2606.37 zł)
2119 (brutto: 2606.37 zł)

Description

Description

 

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).
a leader in rolex datejust 116244mdj rolex calibre 2836 2813 mens silver tone making since 1868.this famous a tiger einweg vape 7000 puffs longjing tee gives you maturity and successful feeling in every place you go.
* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.