Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Schody z piaskowca > Stopnie schodowe – blokowe z piaskowca cięte z fazą techniczną o wysokości 15 cm
  • stopnie_faza_15
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stopnie schodowe – blokowe z piaskowca cięte z fazą techniczną o wysokości 15 cm

SKU: PS002 Kategorie: ,
370.00 (brutto: 455.10 zł)
370.00 (brutto: 455.10 zł)

Opis

Opis

Stopnie z piaskowca mają zastosowanie w aranżacjach przydomowych jako elementy tarasowe i wejściowe, a także w projektach ogrodowych przy łączeniu różnych poziomów nawierzchni chodników usadowionych na stromej działce. Atutem stopni z piaskowca jest łatwy sposób zabudowy bezpośrednio na dobrze wyprofilowanym podłożu. Powierzchnia stopni z piaskowca może być gładka albo chropowata w zależności od sposobu obróbki.

 

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

, ,

Szerokość/Długość (cm)

, , , , ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.