Artgranit > Produkty > Kruszywo > Kruszywo szklane > Szkło lustro
  • Szkło lustrzane tłuczone

Szkło lustro

SKU: KR003-SZK-LUST Kategorie: ,
Wyczyść
4.90 (brutto: 6.03 zł)
4.90 (brutto: 6.03 zł)

Opis

Opis

Szkło lustrzane tłuczone – kruszywo dekoracyjne


Kruszywo szklane lustro świetnie nadaje się jako ozdoba otoczenia domu. Aranżacje przy jego wykorzystaniu sprawiają, że przestrzeń wygląda oryginalnie i niezwykle estetycznie. Szkło lustrzane tłuczone wstępuje w formie nieregularnych bryłek o nie ostrych krawędziach, przez co nie stanowi zagrożenia dla małych dzieci i zwierząt przebywających w jego pobliżu. W wykorzystaniu kruszywa szklanego ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

 

Minimalne zamówienie – 3T

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.Polecamy sprawdzić także szkło gabionowe ciemnozielone, które jest dostępne w naszej ofercie.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Frakcja (mm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • Zarejestruj się
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.