Artgranit > Produkty > Kruszywo > Kruszywo szklane > Szkło zielone
  • zielone szkło ozdobne

Szkło zielone

SKU: KR009-SZK-ZIEL Kategorie: ,
Wyczyść
4.90 (brutto: 6.03 zł)
4.90 (brutto: 6.03 zł)

Opis

Opis

Zielone szkło ozdobne – oryginalnie wyglądający materiał dekoracyjny

 

Kruszywo szklane zielone świetnie nadaje się jako ozdoba otoczenia domu. Aranżacje przy jego wykorzystaniu sprawiają, że przestrzeń wygląda oryginalnie i niezwykle estetycznie. Zielone szkło ozdobne występuje w formie nieregularnych bryłek o nie ostrych krawędziach, przez co nie stanowi zagrożenia dla małych dzieci i zwierząt przebywających w jego pobliżu. W wykorzystaniu kruszywa szklanego ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

 

Minimalne zamówienie – 3T

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy sprawdzić także kolorowy żwir ogrodowy, który jest dostępny w naszej ofercie.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Frakcja (mm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.