Artgranit > Transport

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że transport ciężkich ładunków to niezwykle odpowiedzialne i trudne zajęcie, a wyszukanie profesjonalnej i – co najważniejsze – rzetelnej firmy przewozowej bywa bardzo skomplikowane oraz czasochłonne. Dlatego też decydując się na ofertę ARTGRANIT zyskują Państwo pewność, że zamówiony towar dotrze na miejsce przeznaczenia bezpiecznie i w terminie, bez żadnych dodatkowych trudności oraz problemów logistycznych.

Zorganizujemy bezpieczny transport materiału

W firmie ARTGRANIT oferujemy Państwu możliwość bezpłatnego zorganizowania oraz fachowego doradztwa przy wyborze właściwego środku transportu. Od wielu lat ściśle współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi przewoźnikami oraz spedytorami.

Jakie możliwości transportowe rekomendujemy?

Uwaga: jeśli posiadają Państwo własny środek transportu to istnieje możliwość odbioru osobistego.

Czas dostawy

Czas oczekiwania na dostawę zamówionego towaru wynosi przeważnie: od 1 do 3 tygodni (od daty zamówienia).

Cenne wskazówki dotyczące dostawy i rozładunku

W trakcie planowania dostawy prosimy o zapewnienie przewoźnikowi możliwości nieskrępowanego dojazdu do miejsca rozładunku. Średnie wymiary oraz parametry pojazdów ciężarowych i dostawczych znajdą Państwo poniżej:

Dodatkowe uwagi:

– wjazd tyłem wymaga ok. 10 m wolnej przestrzeni, tak aby prowadzący pojazd mógł bez problemu wjechać na teren posesji.

– ciężarówka typu „wywrotka” podnosi naczepę do góry, stąd też w miejscu rozładunku nie mogą się znajdować utrudnienia, takie jak np. linie wysokiego napięcia lub drzewa.

W razie jakichkolwiek pytań lub też wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Z pewnością udzielimy Państwu fachowej porady i pomożemy w dokonaniu najbardziej optymalnego rozwiązania.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.