Artgranit > Produkty > Granit > Elementy granitowe > Umywalki granitowe
  • GE007_UMYWALKI_8

Umywalki granitowe

SKU: GW016 Kategorie: ,

Opis

Opis

Wytrzymałe umywalki granitowe

Granit to wytrzymały materiał, który doskonale sprawdza się nie tylko na zewnątrz, ale także przy wykończeniu wnętrza domu. Sprawdź nasze umywalki granitowe, które dopasujemy do rozmiaru Twojej łazienki.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą granitu na schody.

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.