Producent granitu | ArtGranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Wodotryski > Wodotrysk „Wodospad ekskluzywny”
  • wodotrysk - wodospad z kamienia

Wodotrysk „Wodospad ekskluzywny”

819.00 (brutto: 1007.37 zł)
819.00 (brutto: 1007.37 zł)

Description

Description

Wodotrysk „Wodospad ekskluzywny” – piękny wodospad z kamienia

Prezentujemy ekskluzywny wodotrysk granitowy w formie wodospadu, który stanowi piękne i oryginalne uzupełnienie każdego ogrodu. Wodotrysk wykonany jest z naturalnego granitu, co zapewnia jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Granit jest również odporny na ścieranie i działanie chemikaliów, co czyni go idealnym materiałem do produkcji wodotrysków.

Ten wodospad z kamieni jest prawdziwym dziełem sztuki, które zachwyci każdego, kto go zobaczy. Jego unikalny kształt i subtelne kolory granitu tworzą niezwykły efekt wizualny, który jest jednocześnie elegancki i naturalny. Wodotrysk w formie wodospadu z kamienia jest nie tylko ozdobą, ale także zapewnia relaksujący dźwięk spadającej wody, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i odprężenie.

Być może zainteresuje Cię również wodotrysk „Zebra”.

Zapytaj o dostępność produktu!

Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Additional information

Additional information

Wysokość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.