Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Wodotryski > Wodotrysk „Źródlana dolina” z pierścieniem LED w ręcznie wykonanej skrzynce
  • wodotrysk LED w skrzynce - "Źródlana dolina"

Wodotrysk „Źródlana dolina” z pierścieniem LED w ręcznie wykonanej skrzynce

Opis

Opis

Wodotrysk LED w skrzynce – „Źródlana dolina”

Prezentujemy granitowy wodotrysk LED w ręcznie wykonanej skrzynce, która jest ozdobiona podświetleniem LED. Ten ekskluzywny produkt to połączenie piękna naturalnego granitu z nowoczesnym designem.

Nasz wodotrysk w skrzynce wykonany jest z naturalnego granitu, co zapewnia jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Granit jest również odporny na ścieranie i działanie chemikaliów, co czyni go idealnym materiałem do produkcji wodotrysków.

Jeśli szukasz oryginalnego i eleganckiego wodotrysku do swojego ogrodu lub tarasu, to ten zabudowany w ręcznie wykonanej skrzynce, wyposażony w podświetlenie LED wodotrysk jest idealnym wyborem. Połączenie naturalnego granitu i nowoczesnego designu sprawią, że Twój ogród stanie się prawdziwą oazą spokoju i piękna.

Zobacz także wodotrysk „Wodospad ekskluzywny”.

Zapytaj o dostępność produktu!

Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.