Producent granitu | ArtGranit > Produkty > Kruszywo > Kruszywo ogrodowe > Żwir różnokolorowy
  • Kamienie ogrodowe ozdobne

Żwir różnokolorowy

SKU: KR005 Categories: ,
117.00 (brutto: 143.91 zł)
117.00 (brutto: 143.91 zł)

Description

Description

Kamień ogrodowy żwir kolorowy – doskonały materiał dekoracyjny

 

Grysy charakteryzują się chropowatą powierzchnią i kanciastymi brzegami. Kamienie ogrodowe ozdobne powstaje w następstwie naturalnej erozji skał bądź poprzez ich mechaniczne kruszenie. Kolor grysu wzbogaca się pod wpływem wody, z tego powodu jest on idealnym rozwiązaniem do dekoracji ogrodów. Gęstość nasypowa jaką wyróżnia się kolorowy żwir ogrodowy wynosi ok. 1500 kg / m³. Z 1T grysu można wysypać ok. 17-20 m² powierzchni grubości ok. 3-5 cm. Oprócz produktów standardowych, na specjalne życzenie Klienta dostarczamy kruszywa w innych frakcjach oraz gamie kolorystycznej.

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).Polecamy sprawdzić także szkło gabionowe ciemnozielone, które jest dostępne w naszej ofercie.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Additional information

Additional information

Frakcja (mm)

Sposób pakowania

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.