Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Kwietniki z piaskowca > Piaskowiec > Galanteria ogrodowa z piaskowca > Galanteria ogrodowa > Donica surowo-łupana z piaskowca czerwonego z ozdobą
  • OG053_Donica_surowo-lupana_z_piaskowca_czerwonego_z_ozdoba-1

Donica surowo-łupana z piaskowca czerwonego z ozdobą

1040.00 (brutto: 1279.20 zł)
1040 (brutto: 1279.20 zł)

Opis

Opis

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.