Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Kwietniki z piaskowca > Donice z piaskowca cięte klejone
  • Donice z piaskowca

Donice z piaskowca cięte klejone

SKU: PKW008 Kategorie: ,
1547.00 (brutto: 1902.81 zł)
1547.00 (brutto: 1902.81 zł)

Opis

Opis

Donice ogrodowe z piaskowca

 

Szukasz doniczek do ogrodu? W naszej ofercie znajdziesz donice ogrodowe z piaskowca w atrakcyjnej cenie. Dekoracyjne, cięte, klejone, odporne na uszkodzenia i różne warunki atmosferyczne. Doniczki z piaskowca z pewnością pięknie wyeksponują wszystkie rośliny i kwiaty w ogrodzie lub na tarasie. Przekonaj się sam!

 

Polecamy sprawdzić także płyty z piaskowca i galanterię ogrodową z piaskowca.

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.