Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Grys i żwir > Granit dekoracyjny plaża żwirowa
  • granit dekoracyjny kamień do ogrodu
  • zk-1_granit_dekoracyjny_plaza_zwirowa1.jpg
  • zk-2_granit_dekoracyjny_plaza_zwirowa

Granit dekoracyjny plaża żwirowa

0.98 (brutto: 1.21 zł)
0.98 (brutto: 1.21 zł)

Opis

Opis

Granit dekoracyjny – doskonały do upiększenia ogroduKruszywa skandynawskie takie jak np. granit dekoracyjny idealnie pasują jako ozdoby wnętrz domów oraz do ogrodów. Dzięki nim można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Kolor kruszyw wzbogaca się pod wpływem wody, więc znakomicie spisze się w oczkach wodnych czy fontannach. Właściwości mineralne sprawiają, że kamień dekoracyjny do ogrodu (granit) jest odporny na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i nie tracą swej pięknej barwy z biegiem lat.

 

Zapytaj o dostępność produktu!

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).Polecamy sprawdzić też rzeźby ogrodowe z kamienia, które są dostępne w naszej ofercie.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Frakcja (mm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.