Artgranit > Produkty > Łupki > Łupek szarogłazowy > Kamień murowy płytowy
  • lj_012_kamien_murowy_plytkowy

Kamień murowy płytowy

SKU: LJ004 Kategorie: ,
507.00 (brutto: 623.61 zł)
507 (brutto: 623.61 zł)

Opis

Opis

Łupek jest to twardy, płaski i odporny na działanie czynników zewnętrznych kamień o szorstkiej nawierzchni. Nierównomierny koloryt łupka sprawia, że aranżacje z jego użyciem wyglądają oryginalnie. Kamień murowy z łupka znakomicie nadaje się do budowy wszelkiego rodzaju ogrodzeń wokół posesji, murków oporowych, dekoracyjnych, można go także wykorzystać przy budowie elementów małej architektury, ławek, grilli, kominków ogrodowych, znajduje również zastosowanie jako niezwykle oryginalna i ciekawa elewacja domu lub garażu.

 

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.