Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Płyty z piaskowca > Płyty z piaskowca cięte jasno żółtawe
  • PP001A_PLYTY_ELEWACYJNE_Z_PIASKOWCA_4x3
  • PP001A_Plytki_z_piaskowca_jasno-zoltawe_4x3
  • PP001A_Plytki_z_piaskowca_jasno-zoltawe_(1)_4x3
  • PP001A_Plytki_z_piaskowca_jasno-zoltawe_(2)_4x3
  • PP001A_Plytki_z_piaskowca_jasno-zoltawe_struktura_(2)_4x3
  • PP001A_Plytki_z_piaskowca_jasno-zoltawe_struktura_4x3
  • PP001A_plyty_polerowane_i_plomieniowane_z_piaskowca_4x3
  • PP001A_PLYTY_Z_PIASKOWCA_KOLORYSTYKA_4x3
  • PP001A_PLYTY_Z_PIASKOWCA_PLOMIENIOWANE_4x3
  • Jasno_zoltawy_ciety_1-2.jpg

Płyty z piaskowca cięte jasno żółtawe

SKU: PP001-C-Z Kategorie: ,
190.00 (brutto: 233.70 zł)
190.00 (brutto: 233.70 zł)

Opis

Opis

Płyty z piaskowca cięte jasno żółtawe – stylowy i trwały materiał

 

Piaskowiec jest średnioziarnistą, zwięzłą skałą osadową, która powstała w wyniku scementowania ziaren kwarcu, miki, skaleni a także z okruchów innych skał i minerałów za sprawą spoiwa ilastego, wapiennego, krzemionkowego lub żelazistego. Piaskowce są stosunkowo miękkie i proste w obróbce, w szczególności gdy dokonujemy jej tuż po wydobyciu. Po wyschnięciu piaskowiec staje się twardy. Te cechy powodują, że płyty z piaskowca jasno żółtawe są stosowane w budownictwie od wieków. Materiał ten występuje w różnych barwach – od bieli, po żółć, szarość i czerwień. Płyty z piaskowca cięte można stosować jako posadzka zewnętrzna, wewnętrzna ale także jako płyty elewacyjne.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy sprawdzić też kamień murowy, który jest dostępny w naszej ofercie.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.