Artgranit > Produkty > Łupki > Łupek szarogłazowy > Kamień elewacyjny
  • lj_015_kamien_elewacyjny

Kamień elewacyjny

SKU: LJ007 Kategorie: ,
690.00 (brutto: 848.70 zł)
690 (brutto: 848.70 zł)

Opis

Opis

Naturalny kamień elewacyjny

 

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kamień elewacyjny. Materiał ten jest bardzo trwały i odporny na wszelkie urazy mechaniczne.

 

Zalety naturalnego kamienia elewacyjnego

 

Kamień elewacyjny z łupka szarogłazowego to doskonały wybór dla osób poszukujących trwałego i estetycznego materiału do wykończenia elewacji. Jego naturalne piękno, wytrzymałość i odporność na czynniki atmosferyczne sprawiają, że budynki zyskują elegancki i trwały charakter. Kamień ten zapewnia ochronę przed wilgocią, utratą ciepła oraz dodaje unikalnego uroku i stylu każdemu projektowi architektonicznemu. Dodatkowo, łatwość w utrzymaniu sprawia, że kamień elewacyjny z łupka szarogłazowego jest praktycznym i trwałym rozwiązaniem dla długoterminowego wykończenia elewacji.

 

Sprawdź również płyty z piaskowca oraz płyty granitowe.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.