Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy II

Kamień polodowcowy II

Kamienie i skały polodowcowe

W asortymencie Art Granit znajdują się różnego rodzaju kamienie i skały polodowcowe. Są to fragmenty przyniesione przez lądolód, które zachowały się do dziś – kamienie polodowcowe są często wykorzystywane w formie kruszywa, a także do wyrobu kostki i krawężników drogowych oraz brukowania ulic. W naszej ofercie znajdziesz zarówno głazy i kamienie polodowcowe poddane zaawansowanej obróbce, jak i w bardziej surowym kształcie. Skała polodowcowa idealnie nadaje się do wykorzystania w architekturze krajobrazu w formie elementów dekoracyjnych takich, jak meble z kamieni polodowcowych czy ozdobne głazy narzutowe.

Być może zainteresują Cię także monolity.

Kamienie i skały polodowcowe

W asortymencie Art Granit znajdują się różnego rodzaju kamienie i skały polodowcowe. Są to fragmenty przyniesione przez lądolód, które zachowały się do dziś - kamienie polodowcowe są często wykorzystywane w formie kruszywa, a także do wyrobu kostki i krawężników drogowych oraz brukowania ulic. W naszej ofercie znajdziesz zarówno głazy i kamienie polodowcowe poddane zaawansowanej obróbce, jak i w bardziej surowym kształcie. Skała polodowcowa idealnie nadaje się do wykorzystania w architekturze krajobrazu w formie elementów dekoracyjnych takich, jak meble z kamieni polodowcowych czy ozdobne głazy narzutowe.

Być może zainteresują Cię także monolity.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.