Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Płyty z piaskowca > Płyty poligonalne z piaskowca surowo-cięte
  • PP004A_Poligonalne_plyty_ogrodowe_z_piaskowca_jasno-zoltawe_4x3
  • Piaskowiec_-_szlifowany,_surowy_po_pile

Płyty poligonalne z piaskowca surowo-cięte

SKU: PP006 Kategorie: ,
169.00 (brutto: 207.87 zł)
169.00 (brutto: 207.87 zł)

Opis

Opis

 

Poligonalne płyty piaskowca – idealne na taras

 

Poligonalne płyty piaskowca idealnie sprawdzają się jako posadzki zewnętrzne, w szczególności wykorzystywane są do wykładania ścieżek, alejek i tarasów. Od płyt posadzkowych wyróżnia je to, że posiadają boki surowo-łupane, a ich powierzchnia ma kształt wielokąta romboidalnego. Posadzki z piaskowca zapewniają utrzymanie swoich walorów estetycznych na długie lata.

Wyjątkowa estetyka na lata

 
Piaskowiec zachowuje niezmienny wygląd, jego faktura i kolor nie wycierają się z biegiem lat. Płyty z piaskowca na wymiar wykonujemy na indywidualne zamówienie, z tego powodu nie występują u nas standardowe wymiary. Realizujemy każde zamówienie klienta zgodnie z wytycznymi od klienta.

sprawdź również kostka z piaskowca

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

1. Kolor

, ,

2. Grubość/Szerokość/Długość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.