Artgranit > Produkty > Granit > Schody granitowe > Stopnie schodowe -blokowe z granitu surowo-łupane o wymiarach ok. 15-18×30-35×60-120 cm
  • stopnie schodowe granitowe

Stopnie schodowe -blokowe z granitu surowo-łupane o wymiarach ok. 15-18×30-35×60-120 cm

SKU: GS002 Kategorie: ,
104.00 (brutto: 127.92 zł)
104.00 (brutto: 127.92 zł)

Opis

Opis

Wysokiej jakości schody z kamienia łupanego

Stopnie schodowe granitowe mają zastosowanie w aranżacjach przydomowych jako elementy tarasowe i wejściowe, a także w projektach ogrodowych przy łączeniu różnych poziomów nawierzchni chodników usadowionych na stromej działce. Atutem stopni z granitu jest łatwy sposób zabudowy bezpośrednio na dobrze wyprofilowanym podłożu. Powierzchnia stopni granitowych może być gładka albo chropowata w zależności od sposobu obróbki.

Sprawdź również naszą ofertę na oporniki granitowe.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Długość (cm)

, , ,

Rodzaj ziarna

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.