Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Kamień murowy z piaskowca > Boniówka – łupanka z piaskowca
  • boniówka z piaskowca

Boniówka – łupanka z piaskowca

SKU: PB-010 Kategorie: ,
Wyczyść
99.00 (brutto: 121.77 zł)
99.00 (brutto: 121.77 zł)

Opis

Opis

Boniówka z piaskowca – stylowe płytki kamienne

 

Łupanka z piaskowca to kamienna płytka o kształcie prostokąta lub kwadratu, gdzie wierzchnia warstwa jest wypukła o strukturze surowo- łupanej i jest odbita na co najmniej 2 cm. Powierzchnie boczne, dolne i górne mają strukturę ciętą. Tylna część jest cięta lub surowo – łupana. Nawierzchnie pokryte boniówką – łupanką z piaskowca uzyskują wygląd ściany z litego kamienia. Boniówka jest wykrzystywana wewnątrz budynków, a także na fasadach. Boniówka z piaskowca wytwarzana jest poprzez ręczne odbijanie każdej płytki specjalnie przeznaczonym do tego odbijakiem. Nadaje on nieregularną fakturę zbliżoną w wyglądzie do naturalnej skały. Duże formaty boniówki świetnie prezentują się na ścianie o charakterze monumentalnym. Można boniować również masywne elementy, w tym stopnie, schody, filary i nadproża.

 

Polecamy sprawdzić także płyty elewacyjne z piaskowca, które są dostępne w naszej ofercie.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.