Artgranit > Produkty > Łupki > Łupek nieregularny > Gnejs kwarcyt

Gnejs kwarcyt

SKU: LN414 Kategorie: ,

Tego produktu nie ma na stanie i jest niedostępny.

Opis

Opis

Kamień gnejs kwarcyt

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdziecie m.in. gnejs grafitowy oraz gnejs złoty. Sprawdźcie sami!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Grubość (cm)

, ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.