Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Kamień dekoracyjny > Kamień dekoracyjny z lampą olejną
  • dk-30_l_kamien_dekoracyjny_z_lampa_olejna_resize

Kamień dekoracyjny z lampą olejną

325.00 (brutto: 399.75 zł)
325 (brutto: 399.75 zł)

Opis

Opis

W sprzedaży lampa bez puszki – puszka na naftę.

 

 

Zapytaj o dostępność produktu!

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.