Artgranit > Produkty > Granit > Kamień murowy z granitu > Kamień murowy surowo-cięty z dwoma stykami ciętymi
  • GM001C_25X25X40_2_resize
  • GM005-SC2-20_Kamien_murowy_z_granitu_20x20x40_2_strony_ciete
  • GM001C_25X25X40_2_str._ciete_(3)
  • GM001C_Kamien_murowy_z_granitu_30x30x60-120_z_dwoch_stron_ciety_(1)
  • 40-40-60-120 2 str
  • 50.50.60-140 2 styki cięte

Kamień murowy surowo-cięty z dwoma stykami ciętymi

SKU: GM005-SC2 Kategorie: ,
718.00 (brutto: 883.14 zł)
718.00 (brutto: 883.14 zł)

Opis

Opis

Kamień murowy z granitu zwany także formakiem ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale nadaje się na mury oporowe wzmacniające skarpy, ogrodzenia, cokoliki budynków, podmurówki domków jednorodzinnych oraz do tworzenia nowoczesnej aranżacji ogrodów. Kamień murowy nadaje otoczeniu elegancji, ponadto jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne, charakteryzuje się całkowitą mrozoodpornością, niską ścieralnością i nasiąkliwością. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród klientów instytucjonalnych, inwestorów prywatnych oraz służb dozoru technicznego. Powierzchnia surowo-cięta umożliwia uzyskanie bardzo eleganckiego i estetycznego wyglądu. Dzięki gładkiej powierzchni jest łatwy do ułożenia.

 

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

, , , , , ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.