Artgranit > Produkty > Łupki > Łupek szarogłazowy > Kamień ścieżkowy cięty czterostronnie
  • Kamień ścieżkowy cięty czterostronnie brązowy

Kamień ścieżkowy cięty czterostronnie

SKU: LJ011 Kategorie: ,
180.70 (brutto: 222.26 zł)
180.70 (brutto: 222.26 zł)

Opis

Opis

Kamień ścieżkowy cięty w odcieniach brązów i rudego

Wysokiej jakości kamień ścieżkowy cięty czterostronnie to trwały materiał w ciekawych kolorach, z którego stworzysz piękną alejkę w swoim ogrodzie lub podjazd pod garaż. Pięknie się skomponuje z innymi naturalnymi kamieniami, które możesz skomponować dodając ozdoby ogrodowe, czy nawet krawężniki granitowe.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Szerokość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.