ArtgranitProduktyKamień polodowcowyKamień polodowcowy IKamień polny-ciętyPłyty „Mazurskie jeziora”
  • płyty z kamienia polnego

Płyty „Mazurskie jeziora”

Wyczyść
49.60 (brutto: 61.01 zł)
49.60 (brutto: 61.01 zł)

Opis

Opis

Płyty Mazurskie Jeziora – dekoracja z kamienia polnego

 

Kamień polny cięty posiada niepowtarzalny charakter. Jest piękny i stylowy, a co najważniejsze cechuje się dużą wytrzymałością. Płyty dekoracyjne z kamienia polnego wyróżniają oryginalne wzory. Dzięki temu każdy plaster sprawia, że można skomponować unikatowy wystrój, jakiego nikt inny nie będzie miał. Płyty z kamienia polnego wykorzystać można na wiele sposobów.

 

Zapytaj o dostępność produktu!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy sprawdzić także płyty ogrodowe z piaskowca, które są dostępne w naszej ofercie.

 

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Szerokość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • Zarejestruj się
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.