Artgranit > Produkty > Granit > Kamień ogrodowy z granitu > Poligonalny kamień ogrodowy z granitu otaczany
  • GG003_OTACZANE_KAMIEN_OGRODOWY_PLYTKI_WYM._OK._10-30_cm_4x3

Poligonalny kamień ogrodowy z granitu otaczany

SKU: GG003 Kategorie: ,
377.00 (brutto: 463.71 zł)
377.00 (brutto: 463.71 zł)

Opis

Opis

Poligonalny kamień ogrodowy z granitu otaczany to popularny materiał wykorzystywany do aranżacji ogrodów i przestrzeni zewnętrznych. Kamień ten charakteryzuje się nieregularnym kształtem, co nadaje mu naturalny wygląd, idealnie pasujący do stylu rustykalnego.

Zastosowanie poligonalnego kamienia ogrodowego z granitu

Granit, z którego jest wykonany, jest materiałem bardzo trwałym i odpornym na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu kamień ogrodowy z granitu otaczany jest w stanie przetrwać przez długie lata bez utraty estetyki i funkcjonalności. Ponadto, taki kamień można wykorzystać na wiele sposobów – jako obrzeża dla rabat, schody czy elementy dekoracyjne w ogrodzie.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Sprawdź również kamień ogrodowy z piaskowca dostępny w naszej ofercie!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.