Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Schody z piaskowca > Stopnice z piaskowca gr. 3 cm
  • Stopnice_z_piaskowca_jasnozoltawego_1
  • Jasno_zoltawy_ciety_1-2.jpg
  • Piaskowiec_-_szlifowany,_surowy_po_pile
  • PP003_Piaskowiec_czerwony_kolorystyka_3-3.jpg

Stopnice z piaskowca gr. 3 cm

SKU: PT002 Kategoria:
390.00 (brutto: 479.70 zł)
390.00 (brutto: 479.70 zł)

Opis

Opis

Stopnice na schody z piaskowca grubość 3 cm

Stopnice i podstopnie z piaskowca wykorzystywane są jako okładzina schodów. Stopnice nakłada się na górę stopnia, zaś podstopnie stosuje się na przednią część stopnia. Wymiar stopnic i podstopnic należy dostosować do formatu schodów. Istnieje możliwość wykonania wybranej struktury powierzchni zgodnie z potrzebami klienta.

Zalety stopnic na schody z piaskowca

Stopnice na schody z piaskowca o grubości 3 cm to doskonały wybór zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Piaskowiec, z którego są wykonane, jest kamieniem naturalnym i charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Ponadto, piaskowiec ma unikalną, naturalną strukturę i kolorystykę, co czyni ze stopnic niebanalny element dekoracyjny dla każdego wnętrza lub elewacji budynku.

Sprawdź również kwietniki z piaskowca dostępne w naszej ofercie!

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

, ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.