Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Kamień dekoracyjny z doniczką

Kod produktu: DK-30BTG
 • Cena (PLN/
  szt
  )
  322.00
  Brutto:396.06PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Dekoracyjna donica drążona w kamieniu polnym

 

Kamienna doniczka dekoracyjna z napisem powitalnym to świetne rozwiązanie do naszego ogrodu. Umieszczona przy bramce będzie witać wchodzących gości. Naturalny kamień polny to doskonałe środowisko do rozwoju wielu roślin doniczkowych. Ciekawy efekt wizualny gwarantowany. 

Polecamy także wodospady z kamienia, dostępne w naszej ofercie!

Zapytaj o dostępność produktu!

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kamień dekoracyjny z doniczką - Cechy
Szerokość (cm)30-40 Ø
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone