Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Ławka z piaskowca

Kod produktu: OG048
 • Cena (PLN/
  szt
  )
  2400.00
  Brutto:2952.00PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Ławka ogrodowa z piaskowca

 

Elegancka i wytrzymała ławka z piaskowca. Może służyć jako praktyczne wyposażenie, a równocześnie jako ozdoboa ogrodowa. Kamień, z jakiego wykonana została ława, jest pochodzenia naturalnego. Wyróżnia się trwałością, unikalnymi wzorami oraz pięknem barw.

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy także ławki ogrodowe z granitu!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Ławka z piaskowca - Cechy
Rodzaj ziarnaśrednio-gruboziarnisty
Kolorjasno żółtawy
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone