Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem ze Strzegomia specjalizującym się w produkcji oraz handlu wysokiej klasy wyrobami z kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle trwałe produkty z kamieni, takich jak granit (kostka granitowa) czy piaskowiec, które charakteryzują się zarówno dobrymi parametrami technicznymi, fizyko-chemicznymi, jak również stylowym wyglądem gwarantującym doskonały efekt wizualny.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów o różnorodnej barwie i strukturze, który z pewnością pozwoli Państwu dokonać odpowiedniego wyboru zgodnego z własnymi preferencjami i oczekiwaniami. W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo m. in. produkty takie jak: kostka, kamień murowy, kamień ogrodowy, oporniki, krawężniki, płyty, palisady, parapety, schody, kruszywo, otoczaki, łupek i wiele innych wyrobów z kamienia. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, składów budowlanych oraz architektów. Z ogromną przyjemnością podejmujemy się także obsługi Klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Wśród naszych klientów znajduje się wiele firm zagranicznych, nasze główne kierunki wysyłek to Niemcy, Austria, Szwajcaria, Litwa i Łotwa. Z chęcią nawiążemy współpracę także z klientami z innych państw.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na w pełni profesjonalne i solidne wykonanie powierzonych nam zleceń. W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu. Chętnie pomożemy też przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Wszelkie prawa zastrzeżone